HUSQVARNA 597 24 62-56
Freischneiderhose High Viz 56
List price
incl. VAT
/ pce
169.99
exkl. MWST
142.85
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
152.99
exkl. MWST
128.56
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 8012725.9056 |
|---|---|
| EAN code | 7392930271111 |
Description
Specifications
| Farbe | Orange-Schwarz |
|---|---|
| Größe | 56 |
| Länge | 72 mm |
| Norm | EN ISO 20471 |
| Breite | 405 mm |
| Höhe | 310 mm |
| Bruttogewicht | 1450 g |
| Netto-Gewicht | 1450 g |
English
Deutsch
Nederlands
