HUSQVARNA 597 24 59-50
Freischneiderjacke High Viz M
List price
incl. VAT
/ pce
169.99
exkl. MWST
142.85
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
152.99
exkl. MWST
128.56
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 8012724.9004 |
|---|---|
| EAN code | 7392930271029 |
Description
Specifications
| Farbe | Orange |
|---|---|
| Größe | M |
| Länge | 73 mm |
| Schutzklasse | 3 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breite | 420 mm |
| Höhe | 315 mm |
| Bruttogewicht | 840 g |
| Netto-Gewicht | 840 g |
English
Deutsch
Nederlands
