HUSQVARNA 597 24 59-46
Freischneiderjacke High Viz S
List price
incl. VAT
/ pce
169.99
exkl. MWST
142.85
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
152.99
exkl. MWST
128.56
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 8012724.9003 |
|---|---|
| EAN code | 7392930271012 |
Description
Specifications
| Farbe | Orange |
|---|---|
| Größe | S |
| Länge | 72 mm |
| Schutzklasse | 3 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breite | 410 mm |
| Höhe | 310 mm |
| Bruttogewicht | 810 g |
| Netto-Gewicht | 810 g |
English
Deutsch
Nederlands
