HUSQVARNA 597 24 59-42
Freischneiderjacke High Viz S
List price
incl. VAT
/ pce
169.99
exkl. MWST
142.85
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
152.99
exkl. MWST
128.56
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 8012724.9002 |
|---|---|
| EAN code | 7333377084001 |
Description
Specifications
| Farbe | Orange |
|---|---|
| Größe | S |
| Länge | 415 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breite | 310 mm |
| Höhe | 75 mm |
| Bruttogewicht | 780 g |
| Netto-Gewicht | 780 g |
English
Deutsch
Nederlands
