HUSQVARNA 529 51 88-54
Bundhose Functional 24 M/S 54
List price
incl. VAT
/ pce
249.00
exkl. MWST
209.24
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
224.10
exkl. MWST
188.32
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 8012649.8754 |
|---|---|
| EAN code | 7392930674479 |
Description
Specifications
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Größe | L |
| Länge | 100 mm |
| Norm | EN ISO 11393 |
| Schutzklasse | 1 |
| Gewicht | 1470 g |
| Breite | 390 mm |
| Höhe | 333 mm |
| Bruttogewicht | 1980 g |
| Netto-Gewicht | 1980 g |
English
Deutsch
Nederlands
