HOLZSTAR Abricht-Dickenhobelmaschine
5905200 ADH 200
List price
incl. VAT
/ pce
379.61
exkl. MWST
420.00
€
Action until
08/31/2026
499.80
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
379.61
exkl. MWST
319.00
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Produktbeschreibung:
Specifications
| Länge | 790 mm |
|---|---|
| Breite | 470|mm |
| Anschlussspannung | 230 V |
| Netzfrequenz | 50 Hz |
| Höhe | 465 mm |
| Absaugstutzen-Ø | 58 mm |
| Max. Spanabnahme | 2 mm |
| Einstellbereich Winkelanschlag | 90 – 45 ° |
| Antriebsleistung | 1,5 kW |
| Arbeitshöhe | 5 - 120 mm |
English
Deutsch
Nederlands
