Hand lever press
150kp gear rack BS
List price
incl. VAT
/ pce
509.84
exkl. MWST
428.44
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
484.35
exkl. MWST
407.02
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Tischfläche | 115 x 70 mm |
|---|---|
| Ständerhöhe | 290 mm |
| Spindel-Ø | 20 mm |
| Spindelbohrung | 10 H 7 mm |
| Spindelführung | 50 mm |
| Grundfläche | 115 x 175 mm |
| Gewicht | 9,5 kg |
| Hub | 40 mm |
| Kraftübertragung | Zahnstange |
| Modell | HZ 150 |
| Nutbreite | 10 mm |
| Ausladung | 70 mm |
| Arbeitshöhe | 75-170 mm |
| Druckkraft | 1,5 kN |
English
Deutsch
Nederlands
