FORMAT Flügeltürenschrank
1950x935x400mm, 7035/5010, 50kg
List price
incl. VAT
/ pce
485.52
exkl. MWST
408.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
485.52
exkl. MWST
408.00
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 7505191.0400 |
|---|---|
| EAN code | 4067521582138 |
Description
Specifications
| Höhe | 1950 mm |
|---|---|
| Farbe | dunkelblau |
| Breite | 930 mm |
| Tiefe | 400 mm |
| Material | Stahl |
| Farbe Gehäuse/Türen | RAL 5010 Enzianblau |
| Farbe Korpus | RAL 7035 Lichtgrau |
English
Deutsch
Nederlands
