FETRA Magazinwagen
1202, Ladefläche:1000 x 600 mm 200 kg
List price
incl. VAT
/ pce
239.19
exkl. MWST
201.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
203.31
exkl. MWST
170.85
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Gesamthöhe | 910 mm |
|---|---|
| Gesamttragkraft | 250 kg |
| Gewicht | 19,0 kg |
| Bereifung | TPE |
| Radgröße Ø x Breite | 125 x 32 mm |
| Gesamtlänge | 1250 mm |
| Nutzflächenlänge | 850 mm |
| Nutzflächenbreite | 450 mm |
| Ladeflächenhöhe | 206 mm |
English
Deutsch
Nederlands
