FETRA Magazinwagen
1200, Ladefläche:850 x 450 mm
List price
incl. VAT
/ pce
204.68
exkl. MWST
172.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
173.98
exkl. MWST
146.20
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Gesamthöhe | 910 mm |
|---|---|
| Gesamttragkraft | 250 kg |
| Gewicht | 14,0 kg |
| Bereifung | TPE |
| Radgröße Ø x Breite | 125 x 32 mm |
| Gesamtlänge | 1100 mm |
| Nutzflächenlänge | 850 mm |
| Nutzflächenbreite | 450 mm |
| Ladeflächenhöhe | 206 mm |
English
Deutsch
Nederlands
