End mill WN VHM K
12.0mm HB Z 2 W FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
67.48
exkl. MWST
56.71
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
57.36
exkl. MWST
48.20
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 12,00 mm |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 163 |
| Typ | Typ W |
| Schneidenlänge l2 | 73 mm |
| Schneidstoff | VHM |
| Zähnezahl | 12 mm |
| DIN | DIN6535-HA |
| Schaft | 12 mm |
| fz | 0,243 mm |
English
Deutsch
Nederlands
