End mill WN VHM K
3.0mm HB Z 2 W FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
19.17
exkl. MWST
16.11
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
16.29
exkl. MWST
13.69
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 3,00 mm |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 163 |
| Typ | Typ W |
| Schneidenlänge l2 | 50 mm |
| Schneidstoff | VHM |
| Zähnezahl | 6 mm |
| DIN | DIN6535-HA |
| Schaft | 4 mm |
| fz | 0,020 mm |
English
Deutsch
Nederlands
