End mill 90d. w. IC.
D 32mm 3 teeth f.APKT16
List price
incl. VAT
/ pce
298.04
exkl. MWST
250.45
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
253.33
exkl. MWST
212.88
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 32,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 32 mm |
| Abmessungen Ø d h6 | 32 mm |
| Abmessungen L | 100 mm |
| Abmessungen L1 | 40 mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 14 mm |
| Wendeschneidplatte | APET/APKT 16.. |
| Anzahl Schneiden | 3 |
| Ø d1 = k10 | 32,00 mm |
| DIN | DIN 1835-B |
English
Deutsch
Nederlands
