End mill 90d. w. IC.
D 25mm 4 teeth f.APKT10
List price
incl. VAT
/ pce
311.96
exkl. MWST
262.15
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
265.17
exkl. MWST
222.83
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 25,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 25 mm |
| Abmessungen Ø d h6 | 25 mm |
| Abmessungen L | 42 mm |
| Abmessungen L1 | - mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 9 mm |
| Wendeschneidplatte | APKT/APMT 10... |
| Anzahl Schneiden | 4 |
| Ø d1 = k10 | 25,00 mm |
| DIN | DIN 1835-B |
English
Deutsch
Nederlands
