End mill 90d. w. IC.
D 32mm 4 teeth f.SOMT09
List price
incl. VAT
/ pce
382.38
exkl. MWST
321.33
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
325.02
exkl. MWST
273.13
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 32,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 32 mm |
| Abmessungen Ø d h6 | 32 mm |
| Abmessungen L | 102 mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 8 mm |
| Wendeschneidplatte | SOMT 09T3... |
| Anzahl Schneiden | 4 |
| Ø d1 = k10 | 32,00 mm |
| DIN | DIN 1835-B |
English
Deutsch
Nederlands
