E.mill 6527L VHM Alu
16mm T 4 HB Gühring
List price
incl. VAT
/ pce
256.45
exkl. MWST
215.50
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
192.33
exkl. MWST
161.62
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 16,00 mm |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 520 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 130 |
| Typ | Typ W |
| Schaft-Ø d2 = h6 | 16 mm |
| Schneidenlänge l2 | 92 mm |
| Schneidstoff | VHM |
| Zähnezahl | 16 mm |
| DIN | DIN 6527-L |
| Schaft | 32 mm |
| fz | 0,088 mm |
English
Deutsch
Nederlands
