E.mill 6527L VHM Alu
10mm T 4 HB Gühring
List price
incl. VAT
/ pce
111.47
exkl. MWST
93.67
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
83.60
exkl. MWST
70.25
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 10,00 mm |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 520 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 130 |
| Typ | Typ W |
| Schaft-Ø d2 = h6 | 10 mm |
| Schneidenlänge l2 | 72 mm |
| Schneidstoff | VHM |
| Zähnezahl | 10 mm |
| DIN | DIN 6527-L |
| Schaft | 22 mm |
| fz | 0,059 mm |
English
Deutsch
Nederlands
