DORMER Spiralbohrer HSS TiN-Kopf
DIN 1897/N 10,20 mm
List price
incl. VAT
/ pce
25.43
exkl. MWST
21.37
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
16.53
exkl. MWST
13.89
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 10,2 mm |
| Durchmesser | 10,20 mm |
| F | 0,2 mm/U |
| Gesamtlänge | 89 mm |
| Spirallänge | 43 mm |
| Spitzenwinkel | 135 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
English
Deutsch
Nederlands
