DORMER Spiralbohrer HSS TiN-Kopf
DIN 1897/N 4,70 mm
List price
incl. VAT
/ pce
6.55
exkl. MWST
5.50
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
4.25
exkl. MWST
3.57
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 4,7 mm |
| Durchmesser | 4,70 mm |
| F | 0,1 mm/U |
| Gesamtlänge | 58 mm |
| Spirallänge | 24 mm |
| Spitzenwinkel | 135 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
English
Deutsch
Nederlands
