DORMER Spiralbohrer HSS TiN
DIN1897/ADX 4,10 mm
List price
incl. VAT
/ pce
13.07
exkl. MWST
10.98
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
11.10
exkl. MWST
9.33
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 4,1 mm |
| Durchmesser | 4,10 mm |
| F | 0,1 mm/U |
| Gesamtlänge | 55 mm |
| Spirallänge | 22 mm |
| Spitzenwinkel | 130 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
English
Deutsch
Nederlands
