Diam. grinding wheel 12A2
D 100mm D 76 FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
301.17
exkl. MWST
253.08
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
246.96
exkl. MWST
207.53
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Stahl | empfohlen |
|---|---|
| Topfhöhe | 32 mm |
| Bohrungs-Ø | 20 mm |
| Bohrung | 20 mm |
| Belagbreite | 10 mm |
| Belagstärke | 3 mm |
| Durchmesser | 100 mm |
| Außen-Ø | 100 mm |
| Körnung | D 76 |
| Konzentration | 100 % |
| HM | empfohlen |
English
Deutsch
Nederlands
