Cutting disc f. V2A
180x1.6mm straight FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
3.96
exkl. MWST
3.33
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
3.05
exkl. MWST
2.56
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| INOX | empfohlen |
|---|---|
| Max. Drehzahl | 8500 min-1 |
| Material | Bleche, Profile, rohre aus Edelstahl |
| Ø | 180 mm |
| Ausführung | gerade |
| Durchmesser | 180 mm |
| Ø x Stärke | 180 x 1,6 mm |
| Stahl | bedingt geeignet |
| Stärke | 1,6 mm |
English
Deutsch
Nederlands
