Cut.disc steel
115x2.5mm offs. FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
1.59
exkl. MWST
1.34
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
1.23
exkl. MWST
1.03
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| Max. Drehzahl | 13300 min-1 |
| Material | Alle Bereiche Metallbearbeitung |
| Ø | 115 mm |
| Ausführung | gekröpft |
| Durchmesser | 115 mm |
| Ø x Stärke | 115 x 2,5 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Stärke | 2,5 mm |
English
Deutsch
Nederlands
