Counterbore HSS size 2
44.0mm GFS
List price
incl. VAT
/ pce
304.95
exkl. MWST
256.26
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
268.36
exkl. MWST
225.51
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 22,0 mm |
| Schaftlänge | 33,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 44,0 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Bohrungs-Ø | 10,0 mm |
| Durchmesser | 44,00 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Kopflänge | 27,0 mm |
| Gesamtlänge | 60,0 mm |
English
Deutsch
Nederlands
