Counterbore HSS size 2
37.0mm GFS
List price
incl. VAT
/ pce
224.08
exkl. MWST
188.30
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
197.18
exkl. MWST
165.70
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 22,0 mm |
| Schaftlänge | 33,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 37,0 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Bohrungs-Ø | 10,0 mm |
| Durchmesser | 37,00 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Kopflänge | 27,0 mm |
| Gesamtlänge | 60,0 mm |
English
Deutsch
Nederlands
