Counterbore HSS size 2
35.0mm GFS
List price
incl. VAT
/ pce
184.43
exkl. MWST
154.98
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
162.29
exkl. MWST
136.38
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 22,0 mm |
| Schaftlänge | 33,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 35,0 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Bohrungs-Ø | 10,0 mm |
| Durchmesser | 35,00 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Kopflänge | 27,0 mm |
| Gesamtlänge | 60,0 mm |
English
Deutsch
Nederlands
