Counterbore HSS size 2
27.5mm GFS
List price
incl. VAT
/ pce
168.74
exkl. MWST
141.80
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
148.49
exkl. MWST
124.78
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 22,0 mm |
| Schaftlänge | 33,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 27,5 mm |
| Ausführung | dreischneidig |
| Bohrungs-Ø | 10,0 mm |
| Durchmesser | 27,50 mm |
| Ausführung | dreischneidig |
| Kopflänge | 27,0 mm |
| Gesamtlänge | 60,0 mm |
English
Deutsch
Nederlands
