Counterbore HSS size 0
9.0mm GFS
List price
incl. VAT
/ pce
66.33
exkl. MWST
55.74
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
58.37
exkl. MWST
49.05
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 10,0 mm |
| Schaftlänge | 21,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 9,0 mm |
| Ausführung | zweischneidig |
| Bohrungs-Ø | 4,0 mm |
| Durchmesser | 9,00 mm |
| Ausführung | zweischneidig |
| Kopflänge | 19,0 mm |
| Gesamtlänge | 40,0 mm |
English
Deutsch
Nederlands
