COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelfräser R216.42-08030-AC12G1700
List price
incl. VAT
/ pce
302.26
exkl. MWST
254.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
272.03
exkl. MWST
228.60
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Produktbeschreibung
Specifications
| Beschichtungsart | AlCrN |
|---|---|
| Gewicht | 52.5 g |
| Aufnahmedurchmesser | 8 mm |
| Funktionslänge | 100 mm |
| Nutzlänge | 12 mm |
| Eckenradius r | 4 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Material Klassifizierungsstuffe | H |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
English
Deutsch
Nederlands
