COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelfräser R216.42-00230-IC02G1700
List price
incl. VAT
/ pce
240.38
exkl. MWST
202.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
216.34
exkl. MWST
181.80
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Produktbeschreibung
Specifications
| Beschichtungsart | AlCrN |
|---|---|
| Gewicht | 0.012 kg |
| Aufnahmedurchmesser | 4 mm |
| Funktionslänge | 45 mm |
| Nutzlänge | 2 mm |
| Eckenradius r | 0.1 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Körperdurchmesser | 0.17 mm |
| Material Klassifizierungsstuffe | H |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
English
Deutsch
Nederlands
