COROMANT CoroMill Century Wendeplatte
zum Fräsen R590-110504H-KTW1020
List price
incl. VAT
/ pce
46.71
exkl. MWST
39.25
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
42.03
exkl. MWST
35.32
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Schneidenlänge | 2 mm |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 1 |
| Befestigungslochdurchmesser | 4.6 mm |
| Schneidrichtung | R |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.4 mm |
| Schneidkantenhöhe | 5 mm |
| Schneidblattenbreite | 11.5 mm |
| Beschichtung | TiAlN |
| Planschneidenbreite | 7 mm |
| Spanwinkel | 5 deg |
English
Deutsch
Nederlands
