COROMANT CoroDrill Delta-C VHM-Bohrer
R840-0350-30-A0A1220
List price
incl. VAT
/ pce
147.56
exkl. MWST
124.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
140.18
exkl. MWST
117.80
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Gewicht | 0.023 kg |
|---|---|
| Beschichtung | TiAlN |
| DIN | DIN 6537 K |
| Schneidendurchmesser | 3.5 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Grade/Sorte | 1220 |
| Funktionslänge | 61.4 mm |
| Nutzlänge | 11.1 mm |
| Gesamtlänge | 62 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Bohrungstoleranz | H9 |
English
Deutsch
Nederlands
