COROMANT CoroDrill Delta-C VHM-Bohrer
R840-1850-30-A1A1220
List price
incl. VAT
/ pce
1,047.20
exkl. MWST
880.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
994.84
exkl. MWST
836.00
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Gewicht | 0.413 kg |
|---|---|
| Beschichtung | TiAlN |
| DIN | DIN 6537 K |
| Schneidendurchmesser | 18.5 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Grade/Sorte | 1220 |
| Funktionslänge | 127.8 mm |
| Nutzlänge | 58.7 mm |
| Gesamtlänge | 131 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Bohrungstoleranz | H9 |
English
Deutsch
Nederlands
