Chisel-shaped solder tip
Angled No.0152JD Ersa
List price
incl. VAT
/ pce
23.44
exkl. MWST
19.70
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
20.63
exkl. MWST
17.34
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5500036.0040 |
|---|---|
| EAN code | 4003008052886 |
| Katalognummer | 4920 3570, 49203570, 9136 0151, 91360151, P91360151 |
Description
Specifications
| Form | meißelförmig, abgewinkelt, 5,3 mm |
|---|---|
| für Lötkolben | 150 W |
| Ausführung | Nr.152JD |
| Typ | JD |
| Ausführung | abgewinkelt meißelförmig 5,3 mm |
| Herstellerartikel-Nr. | 152JD/SB |
English
Deutsch
Nederlands
