Chisel-shaped solder tip
Angled No.0082JD Ersa
List price
incl. VAT
/ pce
17.28
exkl. MWST
14.52
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
15.21
exkl. MWST
12.78
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5500036.0020 |
|---|---|
| EAN code | 4003008052855 |
| Katalognummer | 4920 3511, 49203511, 9136 0081, 91360081, P91360081 |
Description
Specifications
| Form | meißelförmig, abgewinkelt, 4,8 mm |
|---|---|
| für Lötkolben | 80 W |
| Ausführung | Nr.082JD |
| Typ | JD |
| Ausführung | abgewinkelt meißelförmig 4,8 mm |
| Herstellerartikel-Nr. | 082 JD/SB |
English
Deutsch
Nederlands
