Chisel-shaped solder tip
Angled No.0052JD Ersa
List price
incl. VAT
/ pce
9.56
exkl. MWST
8.03
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
8.41
exkl. MWST
7.07
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5500036.0010 |
|---|---|
| EAN code | 4003008052800 |
| Katalognummer | 4920 3501, 49203501, 9136 0051, 91360051, P91360051 |
Description
Specifications
| Form | meißelförmig, abgewinkelt, 3,1 mm |
|---|---|
| für Lötkolben | 50 W |
| Ausführung | Nr.052JD |
| Typ | JD |
| Ausführung | abgewinkelt meißelförmig 3,1 mm |
| Herstellerartikel-Nr. | 052JD/SB |
English
Deutsch
Nederlands
