C. burr HM ZYAS1225 ALU
8mm 12x25mm FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
31.23
exkl. MWST
26.24
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
26.54
exkl. MWST
22.30
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Zahn | Alu |
|---|---|
| Schaft-Ø | 8 mm |
| Schaft | 6 mm |
| Kopflänge | 25 mm |
| Kopf-Ø | 12 mm |
| Gesamtlänge | 65 mm |
| Abmessung | 12x25 mm |
| Form | ZYA-S 1225 |
English
Deutsch
Nederlands
