Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
English
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 4502795.0085 |
|---|---|
| EAN code | 4059952635811 |
| Körnung | K80 |
|---|---|
| Abmessung | 80 x 133 mm |
| Material | Farbe auf Holz;;Hartholz |
| Breite | 165 mm |
| Gewicht netto | 0,289 kg |
| Länge | 15 mm |
| Höhe | 75 mm |
| Bruttogewicht | 0,305 kg |
| Volumen | 0,186 dm3 |
| Inhalt | 50 Stück |