BOSCH PRO Kreissägeblatt Steel Corded
355x2,2x25,4 mm, 90 Z
List price
incl. VAT
/ pce
116.72
exkl. MWST
98.08
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
93.37
exkl. MWST
78.46
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Zahnform | HLTCG |
|---|---|
| Volumen | 1,74 dm3 |
| Material | Stahl |
| Nettogewicht | 1,34 kg |
| Abmessung Breite | 400 mm |
| Abmessung Höhe | 10 mm |
| Abmessung Länge | 435 mm |
| Bohrung | 25,4 |
English
Deutsch
Nederlands
