BOSCH PRO Kreissägeblatt Steel Corded
254x2,2x25,4 mm, 52 Z
List price
incl. VAT
/ pce
80.47
exkl. MWST
67.62
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
64.38
exkl. MWST
54.10
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Zahnform | HLTCG |
|---|---|
| Volumen | 0,928 dm3 |
| Material | Stahl |
| Nettogewicht | 0,67 kg |
| Abmessung Breite | 290 mm |
| Abmessung Höhe | 10 mm |
| Abmessung Länge | 320 mm |
| Bohrung | 25,4 |
English
Deutsch
Nederlands
