254x25,4x2,6 mm, Z60, Nr. 2608643059
254x25,4x2,6 mm, Z60, Nr. 2608643059
English
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5007654.0200 |
|---|---|
| EAN code | 3165140737739 |
| Breite x Länge | 340 mm x 370 mm |
|---|---|
| Bruttogewicht | 1,49 kg |
| Länge | 370 mm |
| Nettogewicht | 1,3 kg |
| Anwendungsbereich | Enorme Schlagfestigkeit |
| Materialeignung | Stahl |
| Breite | 340 mm |
| Zähnezahl | 60 |
| Höhe | 12 mm |