BOSCH Kreissägeblatt Expert for Fiber
Cement, 235x30x2,2 mm, 6 Z
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5007651.1000 |
|---|---|
| EAN code | 3165140880985 |
Description
Specifications
| Breite x Länge | 317 mm x 350 mm |
|---|---|
| Bruttogewicht | 0,776 kg |
| Länge | 350 mm |
| Nettogewicht | 0,512 kg |
| Anwendungsbereich | Sehr robust |
| Materialeignung | Faserzementplatten |
| Breite | 317 mm |
| Zähnezahl | 6 |
| Höhe | 10 mm |
English
Deutsch
Nederlands
