Stainless Steel, 136x20x1,5/1,2 mm, 30 Z
Stainless Steel, 136x20x1,5/1,2 mm, 30 Z
English
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5007655.0700 |
|---|---|
| EAN code | 3165140737692 |
| Zahnform | HLTCG |
|---|---|
| Volumen | 1,529 dm3 |
| Material | Stahl |
| Nettogewicht | 0,48 kg |
| Abmessung Breite | 270 mm |
| Abmessung Höhe | 19 mm |
| Abmessung Länge | 298 mm |
| Bohrung | 20 |