BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Plus-8X
Set, 20 x 400 x 550 mm
List price
incl. VAT
/ pce
131.64
exkl. MWST
110.62
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
105.32
exkl. MWST
88.50
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008035.1300 |
|---|---|
| EAN code | 4059952634906 |
| Katalognummer | 7678 2055, 76782055 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 595mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 120mm |
| Abmessung Höhe | 51mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 20 mm |
| Gesamtlänge | 550 mm |
| Nettogewicht | 0,759kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
