BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Plus-8X
Set, 18 x 400 x 550 mm
List price
incl. VAT
/ pce
129.63
exkl. MWST
108.93
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
103.70
exkl. MWST
87.14
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008035.1100 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663111 |
| Katalognummer | 7678 1855, 76781855 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 556mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 120mm |
| Abmessung Höhe | 50mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 18 mm |
| Gesamtlänge | 550 mm |
| Nettogewicht | 0,645kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
