BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Plus-8X
Set, 16 x 400 x 550 mm
List price
incl. VAT
/ pce
107.81
exkl. MWST
90.60
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
86.25
exkl. MWST
72.48
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008035.0900 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663050 |
| Katalognummer | 7678 1655, 76781655 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 595mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 120mm |
| Abmessung Höhe | 51mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 16 mm |
| Gesamtlänge | 550 mm |
| Nettogewicht | 0,539kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
