BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Plus-8X
Set, 16 x 200 x 350 mm
List price
incl. VAT
/ pce
83.26
exkl. MWST
69.97
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
66.62
exkl. MWST
55.98
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008035.0700 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663036 |
| Katalognummer | 7678 1635, 76781635 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 395mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 120mm |
| Abmessung Höhe | 30mm |
| Arbeitslänge | 200 mm |
| Durchmesser | 16 mm |
| Gesamtlänge | 350 mm |
| Nettogewicht | 0,357kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
