BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Plus-8X
Set, 14 x 400 x 550 mm
List price
incl. VAT
/ pce
91.38
exkl. MWST
76.79
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
73.10
exkl. MWST
61.43
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008035.0500 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663012 |
| Katalognummer | 7678 1455, 76781455 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 590mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 121mm |
| Abmessung Höhe | 52mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 14 mm |
| Gesamtlänge | 550 mm |
| Nettogewicht | 0,451kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
