BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Plus-8X
Set, 14 x 200 x 350 mm
List price
incl. VAT
/ pce
71.92
exkl. MWST
60.44
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
57.54
exkl. MWST
48.35
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008035.0300 |
|---|---|
| EAN code | 4059952662992 |
| Katalognummer | 7678 1435, 76781435 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 395mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 120mm |
| Abmessung Höhe | 51mm |
| Arbeitslänge | 200 mm |
| Durchmesser | 14 mm |
| Gesamtlänge | 350 mm |
| Nettogewicht | 0,298kg |
| Spirallänge | 200 mm |
English
Deutsch
Nederlands
