BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Plus-8X
Set, 12 x 200 x 350 mm
List price
incl. VAT
/ pce
58.38
exkl. MWST
49.06
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
46.71
exkl. MWST
39.25
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008035.0100 |
|---|---|
| EAN code | 4059952662978 |
| Katalognummer | 7678 1235, 76781235 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 395mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 120mm |
| Abmessung Höhe | 51mm |
| Arbeitslänge | 200 mm |
| Durchmesser | 12 mm |
| Gesamtlänge | 350 mm |
| Nettogewicht | 0,275kg |
| Spirallänge | 200 mm |
English
Deutsch
Nederlands
